Друштво
25.06.2026.
14:26
Потписан посебан колективни уговор за запослене у 31 јавној установи у Републици Српској
У Влади Републике Српске потписан је Посебан колективни уговор који уређује права и обавезе запослених у 31 јавној установи.

АУТОР
Провјерено Инфо
Посебан колективни уговор којим се уређују права, обавезе и одговорност запослених у 31 јавној установи у Републици Српској потписан је данас у Бањалуци. Уговор су потписали министар рада и борачко-инвалидске заштите Радан Остојић и министар здравља и социјалне заштите Ален Шеранић са предсједником Синдиката управе Божом Марићем i предсједником Синдиката локалне самоуправе, управе и јавних служби Бранком Зеленковићем.
Потписивању колективног уговора у Влади Републике Српске присуствовао је и премијер Саво Минић.

Нова упозорења за топлотни талас, најтоплије биће у понедјељак
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Рука спаса у најтежим тренуцима: Нова банка подржала обнову спаљене куће и радионице у Дервенти
Друштво
Управо

(ФОТО) Отац (70) превози дрва и спрема петоро дјеце за зиму: Компанија ТРБ уручила новчану помоћ
Друштво
Управо

Пуховац упозорава: Цијене нафте пале, али су могућа нова поскупљења
Друштво
11:07



