Large banner

Друштво

25.06.2026.

14:26

Потписан посебан колективни уговор за запослене у 31 јавној установи у Републици Српској

У Влади Републике Српске потписан је Посебан колективни уговор који уређује права и обавезе запослених у 31 јавној установи.

Потписивање уговора
Фото:СРНА

Посебан колективни уговор којим се уређују права, обавезе и одговорност запослених у 31 јавној установи у Републици Српској потписан је данас у Бањалуци. Уговор су потписали министар рада и борачко-инвалидске заштите Радан Остојић и министар здравља и социјалне заштите Ален Шеранић са предсједником Синдиката управе Божом Марићем i предсједником Синдиката локалне самоуправе, управе и јавних служби Бранком Зеленковићем.

Потписивању колективног уговора у Влади Републике Српске присуствовао је и премијер Саво Минић.

temperatura vrucina suncano ljeto

Нова упозорења за топлотни талас, најтоплије биће у понедјељак

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Large banner