Društvo
26.10.2025.
21:19
Ogromne gužve na više graničnih prelaza
Pojačana je frekvencija putničkih vozila u oba smjera na graničnom prelazu Gradiška, a na izlazu iz BiH duža su čekanja na Izačiću, Donjoj Gradini, Kozarskoj Dubici, Brodu i Karakaju.

На осталим граничним прелазима задржавања за путничка возила нису дужа од 30 минута, саопштено је из Ауто-мото савеза Републике Српске.
Због регистрације путника по новом систему уласка и изласка у земље ЕУ (ЕЕС), могу се очекивати дужа задржавања на граничним прелазима, преноси Срна.
Гранични прелаз Брчко отворен је за путничка возила до 3,5 тона.
На граничном прелазу Каракај код Зворника забрањен је саобраћај за возила преко пет тона највеће дозвољене масе. Теретна возила преко пет тона преусмјеравају се на нови мост "Братољуб" у Братунцу и на Рачу.
Шлепери и теретна моторна возила могу саобраћати на Шепку од 9.00 до 13.00 и од 22.00 до 6.00 часова. Викендом могу прелазити само у ноћном термину.

Владимир Путин послао важан захтјев својим генералима
Preporučeni sadržaj

Karan posjetio višečlanu porodicu na Manjači: Budućnost Srpske
Društvo
19:29

MUP Srpske upisan u registar sertifikacionih tijela Srpske
Društvo
11:05

Dodik uputio saučešće povodom smrti privrednika Milana Perduva: Veliki gubitak
Društvo
10:39



