Друштво
17.03.2025.
10:43
Naložene vanredne kontrole u svim klubovima u Banjaluci
Gradska uprava naložila

U Banjaluci je naložena dodatna inspekcijska kontrola svih klubova na području grada, odnosno mjesta gdje se okuplja veliki broj ljudi.
Naime, na redovnoj sjednici Kolegijuma načelnika odjeljenja i šefova odsjeka sa gradskim menadžerom Mirnom Savić – Banjac, analizirane su mnoge bitne stvari u gradu, a kako je dodala tragedija koja je zadesila Makedoniju treba svima da nam bude nauk.
"Tragedija iz Makedonije treba da nam svima bude nauk, da treba da reagujemo i uradimo sve što je u našoj nadležnosti, kako se ovakve situacije ne bi dogodile kod nas. Već nekoliko mjeseci naša nadležna odjeljenja su pristupila vanrednim inspekcijskim kontrolama svih objekata u gradu, a biće pojačana i vanredna, odnosno dodatna kontrola noćnih klubova, ali i svih ostalih lokacija gdje se sakuplja veći broj ljudi. O svemu tome ćemo i informisati javnost", kazala je Savić – Banjac.
Оставите ваш коментар:
НАПОМЕНА: Коментарисање вести на порталу ПРОВЈЕРЕНО.ИНФО је анонимно, а регистрација није потребна. Молимо вас да се придржавате правила пристојног понашања. Нећемо објављивати коментаре који садрже говор мржње, нетачне информације, увреде, или рекламне поруке. Сви коментари представљају мишљење аутора и не одражавају ставове наше редакције.


