Друштво
27.05.2026.
13:26
Цвијановићевој уручена повеља почасног грађанина Прњавора
Цвијановићевој је Повеља додијељена поводом Дана града за значајне резултате и залагања од интереса за град и ширу заједницу

Српском члану Предсједништва БиХ Жељки Цвијановић данас је у Прњавору уручена Повеља почасног грађанина са златним грбом града.
Цвијановићевој је Повеља додијељена поводом Дана града за значајне резултате и залагања од интереса за град и ширу заједницу.
Претходно су Цвијановићева и министар за европске интеграције и међународну сарадњу Републике Српске Златан Клокић у Градској управи разговарали са руководством града Прњавора, те је посјетили кино "Славица" које ће ускоро бити поново отворено након више деценија.
У 14.00 часова Цвијановићева ће код Споменика јунацима града присуствовати парастосу и полагању вијенаца поводом Дана градске организације породица заробљених, погинулих бораца и несталих цивила.
Ријеч је споменику који је откривен 28. јуна 2014. године, а на њему су уклесани ликови 71 борца Војске Републике Српске са подручја града и из насеља Ратковац.
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Подршка младима у Костајници: Општина издваја чак 10 одсто буџета за дјецу и образовање
Друштво
Управо

ХИТАН АПЕЛ: Спасимо живот младе мајке Александре Илић из Шипова
Друштво
11:53

Обиљежавање 34 године од формирања Ваздухопловства и противваздушне одбране ВРС
Друштво
11:32



