Друштво
06.05.2026.
14:52
Цвијановић: Бобан ће остати упамћен као посвећени хуманиста и патриота
Породици Бобана Кустурића упућујем изразе саучешћа, уз молитву да им Бог подари снагу и утјеху у овим тешким моментима, рекла је Цвијановићева

Српски члан Предсједништва БиХ Жељка Цвијановић саопштила је да ју је дубоко потресла вијест о трагичној смрти Бобана Кустурића.
"Бобан ће остати упамћен као човјек који је током целе своје професионалне каријере помагао другима, спашавао људске животе, њихову имовину и наша природна добра. Биће упамћен као посвећени хуманиста и патриота, чије дјело је било и остаће путоказ млађим колегама и онима који ће тек доћи. Његов прерани одлазак представља ненадокнадив губитак, прије свега за породицу, за пријатеље и колеге, као и за вечно захвалну Републику Српску", навела је Цвијановић на Инстаграму и додала:
"Нека му је лака земља. Породици Бобана Кустурића упућујем изразе саучешћа, уз молитву да им Бог подари снагу и утјеху у овим тешким моментима".
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Препоручени садржај

Какво нас вријеме очекује сутра?
Друштво
Управо

Турист е-СИМ за путнике у БиХ 35 марака
Друштво
Управо

Асоцијација "Ствараоци Републике Српске": Касагић оставио трајни печат на путу стварања Српске
Друштво
Управо



