Hronika
01.02.2026.
16:51
Aktiviralo se veliko klizište u Sarajevu: Ugroženi stambeni objekti
Stanovnici pozivaju nadležne službe da hitno izađu na teren, izvrše procjenu rizika i preduzmu konkretne mjere kako bi se spriječile teže posljedice.

U sarajevskoj opštini Stari Grad odronio se dio zemljišta i ugrozio stambene objekte, a povrijeđenih nije bilo.
Odronjena zemlja uništila je prilazne stepenice i zaustavila se neposredno uz kuće , u Ulici Trčivode, te je pričinjena znatna šteta i dodatno ugrožena bezbjednost stanovnika tog područja, prenose federalni mediji.
Građani upozoravaju da se na potencijalnu opasnost ukazivalo i ranije, ali da reakcija nadležnih institucija nije uslijedila na vrijeme.
Stanovnici pozivaju nadležne službe da hitno izađu na teren, izvrše procjenu rizika i preduzmu konkretne mjere kako bi se spriječile teže posljedice.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Тagovi :
Preporučeni sadržaj

UKC RS o povrijeđenima kod Mrkonjić Grada
Hronika
14:30

Teška nesreća kod Kupresa: Među povrijeđenima i dijete
Hronika
12:30

Saobraćajna nezgoda kod Mrkonjić Grada: Povrijeđene četiri osobe
Hronika
12:14



