Large banner

Спорт

29.01.2025.

21:08

Tuča nakon utakmice između Borca i Kairata: Tukli se igrači i treneri

Fudbalski klub Borac remizirao je sa Kairatom u Antaliji, a meč je obilježio fizički sukob igrača i trenera obje ekipe nakon posljednjeg zvižudak na utakmici.

Tuča nakon utakmice između Borca i Kairata: Tukli se igrači i treneri
Фото:screenshot

Fudbaler Kairata Aleksandr Širobokov je glavom udario igrača Borca Envera Kulašina.

Nakon toga uslijedila je velika gužva na terenu, a u zaštitu Kulašina stala je cijela ekipa kao i stručni štab. Kako su se igrači približavali tunelu, tako je atmosfera na terenu samo rasla.

“Naravno da smo stali u zaštitu našeg igrača, tako ćemo svaki put, i tu smo ponovo pokazali zajedništvo i timski duh. Mislim da smo ponovo odigrali jedan kvalitetan meč protiv dobrog pritivnika. Šteta za penal, ali dobro, tako je u fudbalu. Nastavljamo dalje pripeme, spremamo se za nove izazove", rekao je Boris Raspudić za RTRS.

Utakmica je završena bez golova, a "crveno-plavi" su do pobjede mogli u finišu meča, ali je Stojan Vranješ promašio penal, prenose Nezavisne.

Подијели

Оставите ваш коментар:

НАПОМЕНА:  Коментарисање вести на порталу  ПРОВЈЕРЕНО.ИНФО је анонимно, а регистрација није потребна. Молимо вас да се придржавате правила пристојног понашања. Нећемо објављивати коментаре који садрже говор мржње, нетачне информације, увреде, или рекламне поруке. Сви коментари представљају мишљење аутора и не одражавају ставове наше редакције.

Large banner