14.04.2025.
16:19
Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala turnira u Minhenu, dok je Hamad Međedović uspio da se plasira u osminu finala turnira u Barseloni
Srpski teniser Miomir Kecmanović plasirao se u osminu finala turnira u Minhenu, pobjedivši Amerikanca Markosa Girona sa 2:1.
Kecmanović je slavio nakon tri časa borbe, a po setovima bio je 6:2, 6:7 /2:7/, 7:6 /11:9/.
Giron je 48, a Kecmanović 45. teniser na ATP rang-listi.
Srpski teniser imao je 10 propuštenih brejk šansi, ali je uspio da odnese pobjedu.
Kecmanović čeka pobjednika duela Roberto Bautista Agut iz Španije i Botik van de Zandshulp iz Holandije.
I Hamad Međedović uspio je da se plasira u osminu finala turnira u Barseloni iz serije 500 poslije pobjede nad Francuzom Đovanijem Mpetši Perikarom 2:0, po setovima 7:5, 7:6.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
16.3°C
Apr 16, 2025