Politika

14.03.2025.

13:30

Višković pozvao MUP da što prije otkrije počionica koji je zapalio automobil Vukanovića

"Potrebno utvrditi istinu kako bi se zaustavile spekulacije, spinovi i zlonamjerni komentari"

radovan viskovic
Foto: SRNA

Pozivam Ministarstvo unutrašnjih poslova da u najkraćem roku provede sve potrebne radnje kako bi se pronašao počinilac koji je zapalio automobil narodnog poslanika Nebojše Vukanovića, a i kako bi što prije bili poznati počinioci i motivi ovog krivičnog djela, poručio je predsjednik Vlade Srpske Radovan Višković.

On se oglasio zbog paljenja automobila narodnog poslanika Nebojše Vukanovića, te dodao da ovako nešto ne donosi nikome dobro, a najmanje Republici Srpskoj u ovakvoj izazovnoj i delikatnoj situaciji u kojoj se trenutno nalazimo. 

"Zato je potrebno utvrditi istinu kako bi se zaustavile spekulacije, spinovi i zlonamjerni komentari koji samo mogu dovesti do neželjenih potencijalnih incidenata i dodatno iskomplikovati već usložnjenu situaciju", kazao je Višković.

Dodao je da je Narodna skupština mjesto za diskusiju i raspravu, mjesto za argumentovani dijalog o raznim temama. 

"Nerijetko je slučaj da se od toga odstupa, kao i da se određene situacije zloupotrebljavaju i na netačan način prezentuju javnosti. U svakom slučaju, najpotrebnija nam je istina kao najbolji korektor svih situacija, pa i ove današnje“, zaključio je predsjednik Vlade Radovan Višković.  

Ostavite Vaš komentar:

NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.