Политика
06.12.2024.
13:21
Stanivuković za Provjereno o Vukovićevoj kandidaturi za predsjednika PDP-a
To je demokratija, rekao je Stanivuković

Gradonačelnik Banjaluke Draško Stanivuković prokomentarisao je za Provjereno.info to što će mu na izborima za predsjednika PDP-a na crtu stati zamjenik predsjednika ove stranke, Nenad Vuković.
"To je demokratija. Volio bih da bude i četiri ili pet kandidata. Imao sam ranije "protivkandidate" kada se biralo da li ću biti kandidat za za gradonačelnika ispred PDP-a. Ne bježim od odgovornosti, ako ljudi u stranci misle da mogu to raditi, hoću, ali ako misle da neko drugi može bolje, neka izvoli. Tako mislim i za Banjaluku, mene su Banjalučani izabrali. Ali, moram reći jednu stvar, imam 31 godinu i neću se ljutiti ako me ne izaberu, a vidim da se ovi ljute što su me Banjalučani izabrali. To je nezrelo - odgovorio je Stanivuković na naše pitanje.
Тагови:
Оставите ваш коментар:
НАПОМЕНА: Коментарисање вести на порталу ПРОВЈЕРЕНО.ИНФО је анонимно, а регистрација није потребна. Молимо вас да се придржавате правила пристојног понашања. Нећемо објављивати коментаре који садрже говор мржње, нетачне информације, увреде, или рекламне поруке. Сви коментари представљају мишљење аутора и не одражавају ставове наше редакције.



