11.02.2025.
20:00
Predsjednik SPS-a Goran Selak rekao je da je uloga SPS-a u lokalnoj vlasti u Prijedoru značajna i da očekuje da Gradski odbor stranke nastavi sa ostvarivanjem uspjeha i zapaženih rezultata i u narednom periodu.
Selak je izrazio zadovoljstvo radom ovog odbora, ističući da je Gradski odbor SPS-a u Prijedoru jedan od najorganizovanijih u cijeloj Republici Srpskoj.
"Rezultati koje SPS ostvaruje na izborima u Prijedoru, odgovornost i posvećenost radu, te povjerenje građana koje stičemo iz ciklusa u ciklus, pokazuju da SPS u Prijedoru predstavlja snažan politički oslonac", rekao je Selak, koji je učestvovao na sastanku rukovodstva SPS-a sa Gradskim odborom Prijedor.
Predsjednik Gradskog odbora SPS-a Prijedor Duško Miletić istakao je da ova partija ima dva odbornika u Skupštini grada, da aktivno učestvuje u vršenju vlasti, te da će nastaviti da radi u najboljem interesu svih građana.
Sastanku su prisustvovali i predsjednik Foruma žena SPS-a Jelena Rodić, portparol Milan Unčanin, generalni sekretar Ratko Jokić i delegat u Vijeću naroda Republike Srpske Nebojša Raković.
SPS nastavlja da jača svoju partijsku organizaciju, okuplja kvalitetne ljude i realizuje politike koje donose bolji život u svim lokalnim zajednicama Republike Srpske, saopšteno je iz te stranke.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
3.3°C
Feb 12, 2025