14.05.2025.
05:23
Narodna skupština
SRNA
Posebna sjednica Narodne skupštine Republike Srpske o vetu srpskog člana i predsjedavajuće Predsjedništva BiH Željke Cvijanović na sporne zaključke članova Predsjedništva Denisa Bećirovića i Željka Komšića biće održana danas.
Početak sjednice je zakazan za 16 časova.
U jednom od spornih zaključaka, preglasavajući Željku Cvijanović, oni pozivaju Еufor da asistira policijskim agencijama u BiH u hapšenju zvaničnika Srpske.
Cvijanovićeva očekuje podršku svih stranaka u Narodnoj skupštini. Upozorava da se u Predsjedništvu BiH želi uspostaviti praksa preglasavanja i nadmoći jednih nad drugima.
Još nije poznato kako će na današnjoj sjednici glasati opozicija, ali su istakli da nikada neće glasati protiv interesa Republike Srpske.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
19.1°C
May 14, 2025