27.05.2025.
20:41
Iz Gradskog odbora SNSD-a Banjaluka navode da su saradnici gradonačelnika Banjaluke Draška Stanivukovića samo u prošloj godini svi kupili luksuzne stanove, i to parama iz gradske kase.
"Draškovi saradnici polupismeni, goli i bosi došli u Gradsku upravu, a samo u prošloj godini su svi kupili luksuzne stanove, neke na svoja imena /dokaz u prilogu/, a neke na tuđa. Jasno je da je to kupljeno parama iz gradske kase", naveli su iz Gradskog odbora SNSD-a, iz kojeg su na "Instagram" stranici objavili fotografije u prilog navedenom.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
16.2°C
May 29, 2025