Svijet

30.04.2025.

18:58

Tramp rekao Masku da može da ostane "koliko želi"

"Da znate, pozvani ste da ostanete koliko god želite", rekao je Tramp Masku tokom sastanka svog kabineta.

IZVOR: Srna
Donald Tramp
Foto: SRNA

Američki predsjednik Donald Tramp rekao je milijarderu i preduzetniku Ilonu Masku da može da ostane na svojoj funkciji u administraciji koliko god želi.

Predsjednik je dodao da će Mask u nekom trenutku poželjeti da se vrati svojim poslovima, te mu je zahvalio za njegove napore, naglasivši da je odnos prema njemu bio nepravedan.

"Ali većina ljudi u ovoj zemlji vas zaista poštuje i cijeni i cijela ova sala može to veoma snažno da kaže, zaista je bio ogromna pomoć. Otvorio je mnogima oči o tome šta bi moglo da se učini", rekao je Tramp.

Mask je prošle sedmice objavio da planira da manje vremena provodi radeći za Ministarstvo za efikasnost administracije SAD i da će se više fokusirati na svoju kompaniju za električne automobile "Tesla". 

Ostavite Vaš komentar:

NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.