24.05.2025.
07:28
Akcija USKOK-a u Zagrebu i Istri
SRNA
U toku su hapšenja osumnjičenih članova zločinačkog udruženja na području Zagreba i Istre, saopštila je policija, koja akciju sprovodi po nalogu USKOK-a.
Kako je prenijela Hina, više osoba je privedeno, a u toku su pretresi domova i prikupljanje dokaza, prenosi Tanjug. Među osumnjičenima je i Tin Šlogar, prenosi Index.hr. Šlogar je Hrvat uhapšen prije dvije godine u velikoj zapljeni kokaina u Belgiji.
Osumnjičeni se terete za krivična djela povezana s trgovinom drogom, djelima protiv opšte bezbjednosti, sve u okviru organizovanog kriminalnog djelovanja.
USKOK je naveo da će nakon ispitivanja odlučiti o daljim mjerama, uključujući moguće pokretanje istrage i zahtev za određivanje istražnog zatvora.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
16.1°C
May 24, 2025