08.05.2025.
08:25
Nova hapšenja u Srbiji: Više privedenih zbog korupcije
Među uhapšenima su pomoćnica direktora Agencije i načelnik Sektora za prevenciju i lokalne samouprave.

U okviru nastavka akcije borbe protiv korupcije, jutros je uhapšeno troje zaposlenih u Agenciji za bezbjednost saobraćaja. Među uhapšenima su pomoćnica direktora Agencije i načelnik Sektora za prevenciju i lokalne samouprave.
Kako saznaje RTS, pripadnici Uprave kriminalističke policije jutros su, po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Beogradu, uhapsili troje zaposlenih u Agenciji za bezbjednost saobraćaja.
Uhapšeni se sumnjiče za takozvano „sređivanje“ testova, čime su omogućavali osobama kojima su oduzete dozvole da ih ponovo dobiju.
Među uhapšenima su pomoćnica direktora Agencije i načelnik Sektora za prevenciju i lokalne samouprave.
U toku su pretresi na više lokacija u Beogradu i Novom Sadu.
Ostavite Vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.