Region

22.03.2025.

20:06

Oglasio se MUP Srbije: Tijelo djevojčice pronađeno u Savi

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova /MUP/ u Beogradu izvukli su tijelo devojčice iz rijeke Save, saopšteno je iz MUP-a.

IZVOR: Srna
Policija Srbija
Foto: SRNA

Policiji je danas u 15.35 časova prijavljeno da je u vodi uočeno žensko tijelo koje se zakačilo za splav na lijevoj obali Save u Novom Beogradu.

Nakon toga su iz vode tijelo djevojčice, u dobu najverovatnije oko 10 godina, izvukli pripadnici Policijske ispostave za bezbjednost na rijekama.

Na sebi je imala sivo-roze duksericu i braon pantalone.

Uviđaj je završen, a tijelo će biti prevezeno na Institut za sudsku medicinu.

Ostavite Vaš komentar:

NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.