01.05.2025.
06:35
Blokade fakulteta u Srbiji traju duže od četiri mjeseca
screenshot/ Nova.rs
Dekan Pravnog Fakulteta Univerziteta u Beogradu Bojan Milisavljević podnio je juče ostavku, javio je Tanjug.
Pored dekana, ostavku je podnijela i cjelokupna uprava Pravnog fakulteta.
Milisavljević je ranije tokom jučerašnjeg dana učestvovao na sastanku predstavnika univerziteta u Srbiji sa premijerom Đurom Macutom, na kojem su, kako je navedeno u saopštenju Rektorata beogradskog Univerziteta, razmijenjene informacije o stanju na univerzitetima i fakultetima i razgovarano o mogućim načinima prevazilaženja krize.
Univerzitet u Beogradu na sastanku su predstavljali rektor Vladan Đokić, prorektor za nastavu Dejan Filipović, dekan Pravnog fakulteta Bojan Milisavljević, dekanka Medicinskog fakulteta Tatjana Simić, dekan Hemijskog fakulteta Goran Roglić i dekan Arhitektonskog fakulteta Vladimir Lojanica.
Blokade fakulteta u Srbiji traju duže od četiri mjeseca.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
7°C
May 17, 2025