05.05.2025.
12:33
Policija je osumnjičenog uhvatila u petak na Limanu
Policajci u Novom Sadu rasvijetlili su više od 35 teških krađa i krađa, za koje je osumnjičen M. P. (28) iz Bečeja.
Sumnja se da je M. P, u Novom Sadu, obijao automobile i iz njih krao novac, alat, pomoćnu opremu i razne druge predmete, koje je kasnije prodavao.
Policija je osumnjičenog uhvatila u petak na Limanu, gdje je, kako se sumnja, izvršio provale u nekoliko automobila na jednom parkingu.
M. P. je nakon hapšenja priveden, a nadležni sudija za prethodni postupak mu je, nakon saslušanja, odredio pritvor u trajanju do 30 dana.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
17.1°C
May 5, 2025