Hronika

17.04.2025.

07:50

Oglasila se policija o stravičnoj saobraćajci u Trebinju

U saobraćajnoj nezgodi smrtno je stradalo lice inicijala Đ.G.

pu trebinje
Foto: rtrs

Policijskoj stanici za bezbjednost saobraćaja Trebinje je 16. aprila 2025. godine, oko 22,00 časa prijavljeno da se na magistralnom putu M1-109, Trebinje – Dubrovnik, u mjestu Duži dogodila saobraćajna nezgoda u kojoj je učestvovao putnički automobil marke „VW Passat“ kojim je upravljalo lice inicijala Đ.G. iz Trebinja i putnički automobil marke „Audi“ kojim je upravljalo lice inicijala R.Z. iz Dubrovnika.

U saobraćajnoj nezgodi smrtno je stradalo lice inicijala Đ.G., dok su teške tjelesne povrede zadobila lica inicijala S.S., R.Z., N.R. i A.R. Lakše tjelesne povrede zabodilo je lice inicijala V.Š.

Na mjestu saobraćajne nezgode bila je potpuna obustava saobraćaja u vremenskom periodu od 22,15 časova, 16. aprila do 01,20 časova, 17. aprila 2025. godine.

Uviđaj na licu mjesta izvršio je dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva u Trebinju zajedno sa policijskim službenicima Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Trebinje.

Povezane vijesti:

Ostavite Vaš komentar:

NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.