26.05.2025.
16:58
Dječak je dobro, ali u stanju šoka, a ljekari Hitne pomoći odmah su ukazali prvu pomoć.
ATV
Jedan dječak je danas upao u Vrbas kod Rebrovačkog mosta, a nešto niže nizvodno spasili su ga mještani, potvrđeno je za portal Provjereno.
Kako nam je rečeno iz Vatrogasne brigade Banjaluka, odmah po dojavi da je dječak upao u vodu izašli su na teren. A zatim su dobili informaciju da je dječak spašen. Navodno je uspio da se uhvati za granu na obali kod rebrovačkog groblja, te su mještani odmah sišli i izvukli ga.
Dječak je dobro, ali u stanju šoka, a ljekari Hitne pomoći odmah su ukazali prvu pomoć.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
24.2°C
Jun 3, 2025