13.02.2025.
10:25
Srbi za Srbe: "Vučko iz bloka" za vikend na Jahorini
Humanitarna trka se organizuje u saradnji sa Olimpijskim centrom "Јahorina"

Na stazi Poljice u subotu, 15. februara, od 18.00 časova biće održana humanitarna ski-trka, a kupovinom kupona od 20 KM pravo učešća stiču svi skijaši koji budu taj dan na olimpijskoj ljepotici.
U nedjelju, 16. februara, planirana je dnevna ski-trka u 10.00 časova i svaki učesnik imaće obezbijeđen prevoz gondolom do početnog dijela staze, medalju i kuvano vino, najavljeno je iz Humanitarne organizacije "Srbi za Srbe".
Volonteri humanitarne organizacije biće kod gondole "Poljice" oba dana od 9.00 do 21.00 čas, a svi zainteresovani će moći da kupe stvari iz humanitarnog butika ove organizacije, popiju čaj i vino i doniraju sredstva za pomoć porodicama sa četvoro i više djece.
Humanitarna trka se organizuje u saradnji sa Olimpijskim centrom "Јahorina".
Tagovi
Ostavite Vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.