Друштво
13.03.2025.
09:30
Humanitarna akcija za pomoć porodici Tošić: Nakon pogibije muža mlada majka ostala sama sa dva sina
Oni su prije nekoliko mjeseci ostali bez muža i oca, dvadesetpetogodišnjeg Petra koji je nastradao radeći u šumi

Humanitarna grupa “Vukovi” iz Pala pokrenula je veliku akciju za porodicu Tošić iz Sokoca kojoj je potrebno riješiti stambeno pitanje nakon tragične pogibije supruga i oca Petra.
Porodica stradalog Petra sada živi u trošnoj kući u Knežini kod Sokoca, a potrebno je skupiti 60.000 KM da bi se obezbijedila sredstva za kupovinu stana u Sokocu, što bi olakšalo dvadesetčetvorogodišnje majke Jovane i njena dva mala sina.

Oni su prije nekoliko mjeseci ostali bez muža i oca, dvadesetpetogodišnjeg Petra koji je nastradao radeći u šumi.
Sredstva se mogu uplatiti na račun 5557000059814136 – Nova banka Banjaluka. Za uplate iz regiona i inostranstva putem Ria money Transfer ili Westenunion.
Тагови:
Оставите ваш коментар:
НАПОМЕНА: Коментарисање вести на порталу ПРОВЈЕРЕНО.ИНФО је анонимно, а регистрација није потребна. Молимо вас да се придржавате правила пристојног понашања. Нећемо објављивати коментаре који садрже говор мржње, нетачне информације, увреде, или рекламне поруке. Сви коментари представљају мишљење аутора и не одражавају ставове наше редакције.


