08.12.2024.
15:33
Bravo
U trenutku kada je vatrena stihija zahvatila kuću u Velikom Gradištu, policijski službenici Nenad Dragucanović i Filip Blagojević pokazali su šta znači nesebična hrabrost.
Bez oklijevanja, ušli su u gust dim i plamen kako bi spasili život sugrađaninu, saopštio je MUP.
Pronašli su muškarca bez svijesti i, uprkos ekstremnim uslovima, uspjeli da ga izvuku kroz prozor, spasivši ga od sigurne smrti, prenosi "Telegraf".
"Njihova reakcija bila je brza i odlučna, dokazujući da biti policajac znači biti spreman na najveće rizike za dobrobit drugih", objavio je MUP Srbije.
NAPOMENA: Komentarisanje vesti na portalu PROVJERENO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.
Najnovije
Najčitanije
1
2
3
4
5
6
7
8
servisne informacije
21.4°C
Apr 19, 2025