Магазин
04.05.2025.
21:40
Đorđe David skrhan od bola: Počelo je da udara
Muzičar i glumac Đorđe David tužan je zbog smrti kolegice, glumice Narodnog pozorišta Anđelke Milivojević Tadić, a nakon sahrane otkrio je šta ga je posebno rastužilo.

"Danas je jako tužan dan za mene. Počelo je i po mojoj klasi da udara od strane života. Otišla je Anđelka Milivojević Tadić, i onda se sjetih onih riječi nekih", rekao je Đorđe i dodao:
"Kad se nebo raduje, zemlja se raduje, kada zemlja tuguje, i nebo tuguje. Citat, naravno. Žao mi je cijelim svojim bićem, baš osjećam veliku tugu".
Придружите се
Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.
Тагови :
Оставите ваш коментар:
НАПОМЕНА: Коментарисање вести на порталу ПРОВЈЕРЕНО.ИНФО је анонимно, а регистрација није потребна. Молимо вас да се придржавате правила пристојног понашања. Нећемо објављивати коментаре који садрже говор мржње, нетачне информације, увреде, или рекламне поруке. Сви коментари представљају мишљење аутора и не одражавају ставове наше редакције.



