Politika
23.01.2025.
17:15
Usvojen prijedlog zakona o zaštiti ličnih podataka
Na sjednici Ustavnopravne komisije Predstavničkog doma Parlamentarne skupštine BiH u drugom čitanju usvojen je Prijedlog zakona o zaštiti ličnih podataka, čiji je predlagač po skraćenom postupku Savjet ministara.

Na sjednici Ustavnopravne komisije usvojeno je 14 amandmana, koji su postali sastavni dio ovog Prijedloga zakona, saopšteno je iz Parlamentarne skupštine BiH.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Тagovi :
Ostavite vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vijesti na portalu PROVJERERNO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.



