Politika
14.02.2026.
10:13
Trišić Babić: Istorijsko pravo Srba u Srpskoj i Srbiji na zajedničku budućnost
Ona je podsjetila da je juče povodom Sretenja prisustvovala svečanoj akademiji u Banjaluci, kao i otvaranju novog objekta onkologije i hematologije

Vršilac dužnosti predsjednika Republike Srpske Ana Trišić Babić čestitala je svim Srbima u Republici Srpskoj i Srbiji - Sretenje, zajednički praznik nacionalnog jedinstva i državnosti.
- Narod u Republici Srpskoj i Srbiji slaveći Sretenje pokazuje naše istorijsko pravo na zajedničku budućnost - navela je Trišić Babić.
Ona je podsjetila da je juče povodom Sretenja prisustvovala svečanoj akademiji u Banjaluci, kao i otvaranju novog objekta onkologije i hematologije sa palijativnom njegom na Univerzitetskom kliničkom centru Republike Srpske.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Preporučeni sadržaj

Cvijanović: Sretenje je simbol borbe za slobodu
Politika
09:33

Petković: Odluka Ustavnopravne komisije da "visoki predstavnik" nema pravo da nameće zakone jedna je od najvažnijih odluka u PD PBiH
Politika
09:01

(VIDEO) Cvijanovićeva i Vučić u Minhenu: Srpsko-srpski dijalog u bavarskoj kafani
Politika
13.02.2026.



