Large banner

Politika

16.05.2026.

09:56

Stanivuković: PSS domaćin narednog sastanka opozicije

Ovo je trenutak u kojem svi koji žele promjene moraju biti spremni da se izdignu iznad ličnih animoziteta, podjela i političkih sujeta, poručio je Stanivuković

Станивуковић: ПСС домаћин наредног састанка опозиције
Foto:Provjereno.info

Pokret Sigurna Srpska biće domaćin narednog sastanka opozicije, koji je planiran za utorak, gdje nastavljamo razgovore i dogovore o zajedničkom nastupu na Opštim izborima 2026. godine, poručio je danas lider pomenutog pokreta Draško Stanivuković.

Statusom na društvenoj mreži Iks poručio je da kroz sporazum „Pobjednički koncept Opšti izbori 2026“, jasne političke principe i konkretne korake koje će usaglašavati, želi pokazati ono što je Republici Srpskoj danas najpotrebnije – jedinstvo, ozbiljnost i odgovornost.

- Ovo je trenutak u kojem svi koji žele promjene moraju biti spremni da se izdignu iznad ličnih animoziteta, podjela i političkih sujeta. Republika Srpska danas traži ljude koji će interes naroda i Republike staviti ispred svega. Upravo zato naša je obaveza da pokažemo političku zrelost, slogu i spremnost da zajedno ponudimo drugačiju i sigurniju budućnost - naveo je Stanivuković.

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.

Provjereno.info
Large banner