Large banner

Politika

30.06.2026.

14:53

Dodik: Naš motiv je Republika Srpska, nastavljamo njen razvoj

Dodik poručio da je Republika Srpska motiv koalicije i najavio nastavak razvoja, investicija i jačanja suvereniteta

Додик: Наш мотив је Република Српска, настављамо њен развој
Foto:ZIPAPHOTO/Borislav Zdrinja

Lider SNSD-a Milorad Dodik poručio je da je Republika Srpska motiv vladajuće koalicije, Republika kojoj su postavili stabilne i sigurne temelje, ali i za koju će nastaviti da rade s ciljem još većeg razvoja i prosperiteta.

- Naše politike su usaglašene, svi zajedno doprinosimo razvoju, onome što znači snažnu i jaku Republiku Srpsku - rekao je Dodik nakon sastanka predsjednika stranaka vladajuće koalicije.

On je dodao da je Republika Srpska u teškim vremenima ojačala svoj suverenitet, što bi malo ko uspio.

Dodik

Dodik: Minić i Cvijanović kandidati za inokosne funkcije

- Pokazali smo da možemo da se odbranimo pametnim i sigurnim politikama. U našem poimanju Republika Srpska znači sve, znači granica koju treba da branimo, znači suverenitet koji želimo da ojačamo - istakao je Dodik.

On je poručio da će nastavljati da čuvaju mir i stabilnost, da je vladajuća koalicija jedinstvena o svim pitanjima.

Dodik je naglasio da se Republika Srpska intenzivno razvija i da se u njoj trenutno odvijaju investicije ukupne vrijednosti 6,5 milijardi KM.

- Izgradićemo još auto-puteva, bolnica, modernizaciju domova zdravlja i ostalog - naveo je Dodik.

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.

Provjereno.info
Large banner