Large banner

Politika

20.03.2026.

20:46

Cvijanović: Žene neumorno rade za Srpsku

SNSD je omogućio ženama da dođu do važnih pozicija, one su nosioci političkog života i neumorno rade za Republiku Srpsku, izjavila je večeras potpredsjednik stranke Željka Cvijanović u Novom Gradu.

Жељка Цвијановић у подкасту
Foto:Provjereno info

Cvijanovićeva, koja je prisustvovala obilježavanju 8. marta, istakla je da žene aktivno učestvuju u kreiranju politika, definisanju stavova i da su nosioci stvarnog političkog života.

"To su žene koje neumorno rade za Republiku Srpsku, ne umore se od obaveza. Rame uz rame sa muškarcima rade na ostvarenju našeg cilja, a to je mirna, stabilna Republika Srpska koja može nesmetano da se razvija", rekla je Cvijanovićeva.

Predsjednik Opštinskog odbora SNSD-a Miroslav Drljača istakao je da su u ovoj lokalnoj zajednici žene na rukovodećim mjestima u brojnim preduzećima i institucijama, kao i u lokalnom parlamentu.

"Žene učestvuju u rukovođenju i kreiranju politike. Čast mi je da imam takve saradnice. Žene ne odustaju od rješavanja problema, daju prava rješenja i donose sigurnost", rekao je Drljača.

Predsjednik Aktiva žena SNSD-a Sonja Gojić kaže da se tradicionalno organizuje proslava Međunarodnog dana žena te da u ovoj lokalnoj zajednici žene aktivno učestvuju u političkom životu.

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.

Provjereno.info
Podijeli
Large banner