Hronika
06.12.2025.
22:20
Vođa navijača koji je upucan u restoranu na Novom Beogradu bio u društvu Alibega
Nenad K, koji je navodno jedan od vođa navijača Partizana, sedeo je za stolom u društvu Nenada Alajbegovića Alibega kad je nepoznati napadač ušao u restoran i otvorio vatru.

Nenad K. (30) koji je pogođen sa više hitaca u restoranu "Durmitor" na Novom Beogradu prebačen je sa teškim povredama u operacionu salu u Urgentnom centru!
Kako Telegraf nezvanično saznaje, Nenad K, koji je navodno jedan od vođa navijača Partizana, sedeo je za stolom u društvu Nenada Alajbegovića Alibega kad je nepoznati napadač ušao u restoran i otvorio vatru. Nenad K. je pogođen sa više hitaca u stomak i noge, a jedan metak mu je zakačio i ruku. Nekdašanji vođa navijača Partizana Alajbegović, podsetimo, nekoliko puta je dosad ranjavan, a poslednji put se našao na meti ubica 8. jula. Nedavno je uhapšena grupa čiji pripadnici su osumnjičeni da su tri puta pokušali da ubiju Alajbegovića.
Policija je pokrenula akciju Vihor 3 i intenzivno traga za napadačem.






