Hronika
29.04.2025.
09:39
Sutra i tokom praznika pojačana kontrola saobraćaja
Iz Policijske uprave Bijeljina apeluju na sve učesnike u saobraćaju da poštuju propise i pravila

Na području Policijske uprave Bijeljina sutra, te 1. i 2. maja biće pojačana kontrola brzine vozila radarima, te vožnje pod dejstvom alkohola i opijata.
U prva tri mjeseca na području koje operativno pokriva bijeljinska Policijska uprava evidentirano je 48 saobraćajnih nezgoda sa povrijeđenim licima, od čega dvije nesreće u kojima su tri lica poginula.
Iz Policijske uprave Bijeljina apeluju na sve učesnike u saobraćaju da poštuju propise i pravila kako bi doprinijeli poboljšanju bezbjednosti saobraćaja.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Тagovi :
Ostavite vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vijesti na portalu PROVJERERNO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.


