Hronika
27.06.2026.
19:55
Oglasila se policija: Žena skočila sa mosta, spasili je građani
Banjaluka

Foto:Pixabay
Ženska osoba skočila je danas sa Gradskog mosta u Banjaluci i spasena je zahvaljujući građanima koji su se nalazili u blizini, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
"Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći", naveli su iz banjalučke policije.

Drama u Banjaluci: Djevojka skočila s mosta u Vrbas
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Тagovi :
Preporučeni sadržaj

Provjereno donosi imena: Radili kao obezbjeđenje bez ovlašćenja na koncertu na Jahorini
Hronika
18:40

MUP Srpske o policijskoj akciji na Jahorini: Provjeravan rad agencija za obezbjeđenje lica i imovine
Hronika
18:04

Obustavljena potraga: Pronađeno tijelo Milanka Ljepoje iz Novog Grada
Hronika
12:52



