Large banner

Hronika

27.06.2026.

19:55

Oglasila se policija: Žena skočila sa mosta, spasili je građani

Banjaluka

Огласила се полиција: Жена скочила са моста, спасили је грађани
Foto:Pixabay

Ženska osoba skočila je danas sa Gradskog mosta u Banjaluci i spasena je zahvaljujući građanima koji su se nalazili u blizini, rečeno je Srni u Policijskoj upravi Banjaluka.

Iz policije su naveli da im je oko 12.00 časova prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.

"Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći", naveli su iz banjalučke policije.

gradski_most_banja_luka

Drama u Banjaluci: D‌jevojka skočila s mosta u Vrbas

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.

Provjereno.info
Podijeli
Large banner