Large banner

Hronika

22.06.2026.

14:35

Oglasila se Biljana Čekić nakon udesa kod Banjaluke: U bolnici sam!

Glumica Biljana Čekić se nakon udesa i slijetanja s mosta oglasila iz bolnice, navodeći da je dobro, ali da zbog povrede karlice trenutno ne može da hoda.

саобраћајка Верићи
Foto:vajber grupa/ Patrole radari

Mlada glumica Biljana Čekić sredinom prošle nedjelje imala je udes. Kako se navodi, izgubila je kontrolu nad automobilom i sletela sa puta.

саобраћајка Верићи
saobraćajka Verići

Biljana se sada oglasila i otkrila da je i dalje u bolnici. Samo je kratko izjavila da je dobro, ali da trenutno ne može da hoda zbog nateknuća karlice.

саобраћајка Верићи
saobraćajka Verići

"U bolnici sam, dobro sam. Nisam u stanju da pričam. Imam blago nateknuće karlice, ne mogu da hodam", rekla je Biljana Čekić za "Blic".

саобраћајка Верићи
saobraćajka Verići

Na mrežama i u Viber grupama objavljene su fotografije nesreće u kojoj je mlada glumica učestvovala.

Kako se može vidjeti, njen automobil je smrskan, a ograda na mostu je pokidana.

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.

Provjereno.info
Large banner