Hronika
22.06.2026.
14:35
Oglasila se Biljana Čekić nakon udesa kod Banjaluke: U bolnici sam!
Glumica Biljana Čekić se nakon udesa i slijetanja s mosta oglasila iz bolnice, navodeći da je dobro, ali da zbog povrede karlice trenutno ne može da hoda.

AUTOR:
Provjereno Info
Mlada glumica Biljana Čekić sredinom prošle nedjelje imala je udes. Kako se navodi, izgubila je kontrolu nad automobilom i sletela sa puta.

Biljana se sada oglasila i otkrila da je i dalje u bolnici. Samo je kratko izjavila da je dobro, ali da trenutno ne može da hoda zbog nateknuća karlice.

"U bolnici sam, dobro sam. Nisam u stanju da pričam. Imam blago nateknuće karlice, ne mogu da hodam", rekla je Biljana Čekić za "Blic".

Na mrežama i u Viber grupama objavljene su fotografije nesreće u kojoj je mlada glumica učestvovala.
Kako se može vidjeti, njen automobil je smrskan, a ograda na mostu je pokidana.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Тagovi :
Preporučeni sadržaj

Potvrđena optužnica na Sokocu: Predsjednik Udruženja farmera prisvojio postrojenje od 50.000 KM
Hronika
12:49

Nestala žena koja je izašla da prošeta psa, policija moli za pomoć
Hronika
11:20

Bratunac: Uhapšena tri lica zbog krijumčarenja migranata čamcem preko Drine
Hronika
10:12



