Hronika
13.12.2025.
19:54
Novi detalji stravičnog zločina na stovarištu u Zaječaru: Policija traga za ubicama čuvara
Tužilac je ovo djelo kvalifikovao kao teško ubistvo.

Radnik koji je zatečen mrtav na stovarištu u Kotlujevcu u Zaječeru je ubijen tupim pedmetom, nezvanično saznaje Telegraf.
Prema informacijama, tijelo je nađeno bez znakova života sa povredama glave koje su nanijete tupim predmetom, utvrdila je istraga.

Zaplijenjeno 4,6 kilograma kokaina, uhapšene četiri osobe
Prema nepotvrđenim saznanjima, život je izgubio S. J. (37), koji je u noći između petka i subote boravio u prostoriji u sklopu stovarišta.
Tužilac je ovo djelo kvalifikovao kao teško ubistvo.
Prema saznanjima Telegrafa, osumnjičeni za pokušaj ubistva pokušali su da ukradu metalni sef tezak 200 kilograma. Oni su ga zavezali i vukli, ali odustali.

Pješak poginuo u saobraćajnoj nesreći u Zvorniku
Sumnja se da je ubistvo povezano sa pokušajem krađe sefa.
Radnik S.J. je, kako se sumnja, u jednom trenutku izašao iz prostorije, nakon čega je došlo do napada. Sumnja se da je zadobio snažan udarac metalnim predmetom, od čijih je posljedica preminuo na licu mjesta.




