Large banner

Hronika

20.11.2025.

16:55

Napao policajca kod Palate predsjednika

Kako je saopšteno iz MUP-a, lice A. K. je danas oko 12,05 časova ispred Palate predsjednika fizički napalo s leđa policijskog službenika

Напао полицајца код Палате предсједника
Foto:Printscreen

Policijski službenici Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske danas su u Banjaluci lišili slobode lice A.K. zbog napada na policajca kod Palate predsjednika Republike.

Kako saznaje portal Provjereno, lice A. K. je juče pokušao prerezati vene, a jutros je htio skočiti sa mosta. Nakon toga, on je napao policajca vjerujući, kako se pretpostavlja, da će neko zapucati na njega.

Kako je saopšteno iz MUP-a Republike Srpske, lice A. K. je danas, oko 12,05 časova ispred Palate predsjednika Republike Srpske fizički napalo s leđa policijskog službenika, nakon čega je savladano od strane drugih policijskih službenika koji su se nalazili na licu mjesta i isti je lišen slobode.

O događaju je obavješten dežurni tužilac Okružnog javnog tužilaštva Banjaluka koji se izjasio da se radi o krivičnom djelu „Napad na službeno lice u vršenju službene dužnosti“.

Large banner