Hronika
05.02.2026.
20:31
Načelnik Pelagićeva za Provjereno: Osuđujem napad na Sajlovića
Načelnik Pelagićeva Slavko Tešić osudio je napad na Vojka Sajlovića, odbacio optužbe da stoji iza incidenta i pozvao da se prestane s političkim zloupotrebama.

"Osuđujem napad na svakog pojedinca, pa i na kolegu Vojka Sajlovića. Isto tako, oštro osuđujem i insinuacije da stojim iza toga, što ne odgovara istini i pozivam sve političke aktere da prestanu sa zloupotrebom ovog napada. Sticanje političkih poena na ovakvim stvarima najviše govori o onima koji to rade."
Rekao je ovo načelnik opštine Pelagićevo Slavko Tešić za portal Provjereno, komentarišući tvrdnje Sajlovića da je pretučen danas u ovoj opštini. Iz SDS-a sve pripisuju činjenici da su istraživali slučaj nabavke za novi vrtić.
“Uvijek sam smatrao da se političke borbe vode tamo gdje im je mjesto i da naša neslaganja ne treba da prerastu u nešto gore, a toga sam se uvijek pridržavao”, kaže Tešić za Provjereno.

Funkcioner SDS-a iz Pelagićeva tvrdi da je pretučen, zadržan na liječenju
On je pozvao nadležne da ispitaju sve okolnosti.
“A ja lično stojim na raspolaganju svima i dokazaću da je riječ o još jednoj podvali lokalnih opizicionih funkcionera”, ističe Tešić.
O tome ko kakvu politiku vodi, najbolji sud su dali birači, kaže Tešić.
“A o tome kakvi smo ljudi, najbolje pokazuju naše komšije i prijatelji. Ja čistog obraza mogu uvijek izaći pred sve ljude u Pelagićevu, a neka gospodin Sajlović pokaže može li on”, zaključuje on u izjavi za portal Provjereno.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.





