Hronika
02.06.2026.
09:40
Bez vozačke vozio „Porsche“, odbio test na drogu, pa pao sa marihuanom
Banjalučka policija uhapsila je S.N. koji je bez položenog ispita vozio „Porsche“, odbio testiranje na narkotike, a kod njega je pronađena i marihuana.

Policija je u Banjaluci uhapsila Banjalučanina S.N. nakon što je zaustavljen u luksuznom „Porsche-u” bez vozačke dozvole i sa marihuanom.
Sve se odigralo sinoć oko 20.30 časova kada su policajci tokom redovne kontrole zaustavili skupocjeni automobil. Već na početku provjere ispostavilo se da S.N. uopšte nema položen vozački ispit, odnosno da je sjeo za volan prije sticanja prava na upravljanje vozilom.
Nakon toga, on je odbio zahtjev policajaca da se testira na prisustvo narkotika u organizmu.
Tokom pretresa kod njega je pronađena metalna mrvilica, kao i određena količina marihuane.
O ovom slučaju je obaviješten dežurni sudija Osnovnog suda u Banjaluci – Odjeljenje za prekršaje, a protiv S.N. slijede zakonom predviđene kazne za saobraćajne prekršaje i posjedovanje ilegalnih supstanci.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Preporučeni sadržaj

Dajković saslušan zbog srpskih pjesama uz gusle na saboru u Pljevljima
Hronika
01.06.2026.

Voz udario u automobil u Sarajevu
Hronika
01.06.2026.

Teška nesreća u Kozluku: Poginuo pješak, saobraćaj u potpunosti obustavljen
Hronika
01.06.2026.



