Large banner

Hronika

20.04.2026.

12:38

Akcija "Insajder 2": Grujić i Travar idu iza rešetaka

Pritvor je određen zbog bojazni da će boravkom na slobodi osumnjičeni ometati krivični postupak skrivanjem dokaza ili uticajem na svjedoke, kao i zbog opasnosti od ponavljanja djela

Акција "Инсајдер 2": Грујић и Травар иду иза решетака
Foto:ATV

Okružni sud u Banjaluci odredio je jednomjesečni pritvor Jovici Grujiću (34) i Aleksandru Travaru (35) koji su uhapšeni u akciji "Insajder dva" zbog sumnje da su počinili krivično djelo neovlaštena proizvodnja i promet drogom.

Pritvor je određen zbog bojazni da će boravkom na slobodi osumnjičeni ometati krivični postupak skrivanjem dokaza ili uticajem na svjedoke, kao i zbog opasnosti od ponavljanja djela.

инсајдер два

Detalji akcije "Insajder 2": Marihuana skrivana u šumi, spremna za prodaju u Banjaluci

Podsjetimo, na osnovu naredbe Okružnog suda u Banjaluci, u pretresima je pronađeno 3,48 kilograma kanabisa, pištolj marke "Ce ze" kalibra 7,65 milimetara i 50 metaka, te novac, što se može dovesti u vezu sa izvršenjem krivičnog djela.

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.

Provjereno.info
Large banner