Društvo
11.06.2026.
14:48
Za porodicu Nešković iz Obarske prikupljeno više od 31.000 KM
Na donatorskoj večeri organizacije „Srbi za Srbe“ u Bijeljini prikupljeno je 31.670 KM za pomoć socijalno ugroženoj porodici Nešković iz Obarske.

Na donatorskoj večeri u Bijeljini prikupljeno je 31.670 KM za porodicu Nešković iz Obarske – samohranu majku sa troje djece koji žive u teškim uslovima, saopšteno je iz Humanitarne organizacije „Srbi za Srbe“. Organizatori su zahvalili svim donatorima, privrednicima i gostima koji su podržali akciju i istakli da ovakvi događaji pokazuju snagu zajedništva i humanosti, te potvrđuju da Semberija uvijek ima sluha za one kojima je pomoć najpotrebnija.

(FOTO) Bombaški napad u Beranama: Oštećeno vozilo ispred porodične kuće
„Nastavićemo sa humanitarnim aktivnostima usmjerenim na pomoć višečlanim socijalno ugroženim porodicama“, poručili su iz Organizacije „Srbi za Srbe“.
Ovom humanitarnom događaju prisustvovali su brojni predstavnici privrednog, kulturnog i političkog života Bijeljine, Zvornika, Brčkog i Lopara, kao i veliki broj prijatelja i podržavalaca rada Organizacije.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Тagovi :
Preporučeni sadržaj

Saobraćajni fakultet u Doboju organizovao drugi karavan bezbjednosti
Društvo
Upravo

Početak sanacije Stare prijedorske ceste u Dragočaju
Društvo
13:57

Bubić sa predstavnicima UDAS-a i Veteranske zadruge „ZaDruga“
Društvo
13:35



