Large banner

Društvo

08.05.2025.

15:50

Isplaćeno 4,4 miliona KM stočarima za podsticaje

Novac je uplaćen putem Agencije za agrarna plaćanja Republike Srpske

Isplaćeno 4,4 miliona KM stočarima za podsticaje
Foto:Pixabay
Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske danas je isplatilo 4.418.524 KM za 320 korisnika podsticaja u stočarstvu.

Za nabavku opreme u stočarskoj proizvodnji izdvojeno je 2.273.149 KM, a za zaštitu zdravlja životinja 464.701 KM, saopšteno je iz Ministarstva.

Premija za priplodne krmače za pravna lica iznosi 461.250 KM, a za tov brojlera za pravna lica 1.219.423 KM.

Novac je uplaćen putem Agencije za agrarna plaćanja Republike Srpske.

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.

Provjereno.info

Ostavite vaš komentar:

NAPOMENA:  Komentarisanje vijesti na portalu  PROVJERERNO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.

Large banner