Large banner

Politika

01.08.2025.

15:45

Dodik: Trampove riječi kao da su izgovorene u Banjaluci

"Vrijeme je da se zaustave laži, prevare, klevete i pravosudni progon putem lažnih tužbi protiv mene…"

Dodik: Trampove riječi kao da su izgovorene u Banjaluci
Foto:predsjednikrs.rs/Borislav Zdrinja

Izjave predsjednika SAD Donalda Trampa da je vrijeme da se zaustave klevete i pravosudni progoni kao da su izgovorene u Banjaluci, rekao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik.

"Vrijeme je da se zaustave laži, prevare, klevete i pravosudni progon putem lažnih tužbi protiv mene…" - Donald Tramp, 18. septembar 2024. Danas, kada sud postupa po nalogu neizabranog stranog diktatora s ciljem da eliminiše volju naroda, ove riječi zvuče kao da su izgovorene u Banjaluci", podsjetio je Dodik u objavi na Iksu.

Sudili su meni jer nisu mogli milion Srba da stave u sudnicu, rekao je predsjednik Srpske.

- Ali znamo kako završava svaka priča u kojoj se sud koristi kao politički metak - od Amerike do nas. Pobjeđuje narod. Uvijek - naveo je Dodik.

Pridružite se

Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.

Provjereno.info
Large banner