Društvo
24.06.2026.
08:41
Ponovo se aktivirao požar na deponiji Uborak
Požar na mostarskoj deponiji Uborak ponovo se aktivirao jutros oko 7.50 časova. Vatrogasne ekipe su na terenu, a gust dim kulja iznad odlagališta.

AUTOR:
Provjereno Info
Foto:Printscreen/Avaz
Na deponiji Uborak jutros se ponovo aktivirao požar, potvrđeno je za "Avaz". Na snimku s lica mjesta se vidi veliki oblak dima koji se diže iznad deponije.
- Jutros se na deponiji Uborak ponovo aktivirao požar oko 7:50. Pored dva vozila koja su već bila na licu mjesta, poslana su još dva, a u planu je uključiti još - potvrđeno je za "Avaz".
Podsjećamo, juče su se užareni dijelovi deponije zasipali šljunkom kako bi se spriječio dotok kisika i mogućnost ponovnog izbijanja požara.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Preporučeni sadržaj

AMS savjetuje izbjegavanje vožnje po vrućini
Društvo
Upravo

Danas veoma toplo do 35 stepeni, poslijepodne mogući lokalni pljuskovi i grmljavina
Društvo
Upravo

(VIDEO) Svinje na putu: Nesvakidašnja scena zatekla vozače na izlazu iz Banjaluke
Društvo
07:55



