Large banner

Новости

08.07.2025.

16:39

Dodik čestitao Stankoviću i zahvalio Mišićevoj

- Ciljevi su nam isti, a o nijansama ćemo razgovarati, poručio je Dodik

Milorad Dodik
Фото:SRNA

Hvala Ranki Mišić, dosadašnjoj predsjednici Saveza sindikata Republike Srpske, na angažmanu i saradnji koju smo imali svih ovih godina, napisao je predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik na "Iksu".

- Bilo je trenutaka kada smo se više ili manje slagali, ali u jednu stvar sam uvijek bio siguran - da voli Republiku Srpsku koliko i ja i da želi da bude jaka i stabilna - rekao je on.

Dodik je čestitao novom predsjedniku Goranu Stankoviću i naglasio da se nada, kako kaže, nastavku dobre saradnje na korist Republike Srpske i svih njenih radnika i građana.

- Ciljevi su nam isti, a o nijansama ćemo razgovarati - poručio je Dodik.

Podsjećamo, Goran Stanković izabran je danas za predsjednika Saveza sindikata Republike Srpske, na osmom Izbornom kongresu održanom u Tesliću.

Придружите се

Сазнајте све о најважнијим вијестима и догађајима, придружите се нашој Вибер заједници.

Провјерено.инфо
Подијели
Large banner