Region
06.11.2025.
09:49
Uhapšen osumnjičeni za ubistvo iz Pečenjevaca: Tijelo žene pronađeno u zamrzivaču
On se sumnjiči da je 2. novembra, u kući u Pečenjevcu, usmrtio tridesetšestogodišnju ženu, a zatim je pobjegao

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Leskovcu, nakon intenzivnog rada pronašli su D. D. (43) iz Pečenjevca, osumnjičenog da je izvršio krivično djelo teško ubistvo.
On se sumnjiči da je 2. novembra, u kući u Pečenjevcu, usmrtio tridesetšestogodišnju ženu, a zatim je pobjegao.
Osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu prijavu, biti sproveden u Više javno tužilaštvo u Leskovcu.

Ubio suprugu pa tijelo stavio u zamrzivač!
Podsjetimo, tijelo nesrećne žene pronađeno je u zamrzivaču u porodičnoj kući osumnjičenog D.D. u selu Pečenjevce u Leskovcu. Inače, tijelo je pronašao rođeni brat osumnjičenog koji je naveo da je iz kuće čuo buku i svađu, i da je posumnjao da su se žrtva i osumnjičeni sukobili.
Тagovi:
Preporučeni sadržaj

Djevojka iz BiH nožem napala policajca, on je ranio u nogu
Region
07:51

Mjesec dana sankcija NIS-u: Snabdijevanje stabilno, rješenje na čekanju
Region
07:48

Napadnut Nemanja Šarović: Izbili mu mikrofon i šutirali ga, letjele flaše i petarde
Region
05:58



