Hronika
04.01.2025.
17:35
Žestok sudar kombija i dva automobila u Bijeljini
Na zaobilaznici kod Agrotržnog centra u Bijeljini došlo je do sudara dva automobila i kombija, javlja novinar InfoBijeljine.

Na društvenim mrežama pojavile su se fotografije ove nezgode, na kojim se vidi da je riječ o žestokom sudaru, ali za sada nije poznato kako je došlo do nezgode.
Kako javlja reporter InfoBijeljine, na licu mjesta su bili vatrogasci sa dva vozila, kao i pripadnici Hitne pomoći.
Više informacija trebalo bi da bude poznato nakon uviđaja.
Nakon nezgode na ovoj saobraćajnici formirale su se duge kolone vozila, zbog toga što je u ovom momentu ovaj krak obilaznice oko Bijeljine obustavljen za saobraćaj.
Svim vozačima se savjetuje dodatni oprez zbog guste magle, kao i klizavih kolovoza.
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Ostavite vaš komentar:
NAPOMENA: Komentarisanje vijesti na portalu PROVJERERNO.INFO je anonimno, a registracija nije potrebna. Molimo vas da se pridržavate pravila pristojnog ponašanja. Nećemo objavljivati komentare koji sadrže govor mržnje, netačne informacije, uvrede, ili reklamne poruke. Svi komentari predstavljaju mišljenje autora i ne odražavaju stavove naše redakcije.




