Društvo
27.03.2026.
17:56
Nekoliko sela u hercegovini bez struje: Oglasio se Petrović
Nekoliko hercegovačkih sela bez struje je skoro 24 sata usljed snježnih padavina koje su zadesile Republiku Srpsku.

AUTOR:
Provjereno Info
Generalni direktor Elektroprivrede Republike Srpske Luka Petrović rekao je da očekuje da su ekipe već na terenu i da se problem ubrzo riješi.
"Vjerujem da će to brzo riješiti. Ali, nažalost, moramo se sjetiti i prošle godine kada su ljudi 21. novembra bili bez struje kada su takođe bili snježni nanosi. Moramo se sjetiti i Badnjeg dana ove godine", rekao je on i dodao:
"Nije to samo do mreže, ima čak i do prokresa koji se ne vrše redovno. Nije bilo sredstava, a sad mislim da oko toga ne mogu da se žale".
Naglasio je da ljudi treba da budu na terenu, te da svako preuzme svoju odgovornost i da se riješe problemi, prenosi "ATV".

Minić objavio koliko će građani dobijati povrata po litri goriva
Pridružite se
Saznajte sve o najvažnijim vijestima i događajima, pridružite se našoj Viber zajednici.
Preporučeni sadržaj

Milion KM za banjsku rehabilitaciju penzionera
Društvo
27.03.2026.

Radnici "Nove Ljubije" nastavljaju štrajk: Sastali se sa Đokićem
Društvo
27.03.2026.

Dogovoreno otvaranje dnevnog centra za odrasle sa poteškoćama u Banjaluci
Društvo
27.03.2026.



